Informace k provozu školy v týdnu od 17. 5.

Vážení rodiče a žáci

Od 17.5. se budou prezenčně vyučovat všechny třídy dle rozvrhu pro prezenční vyučování ( to je rozvrh, který žáci dostali na začátku roku a mají ho v žákovských knížkách ).

Nutno stále dodržovat: Opakované využívání desinfekce, zakrytí dýchacích cest rouškou či respirátorem a kontrolovat zdravotní stav dítěte, které jde do školy.

Testovat budeme pouze 1 x za 14 dní a testovacím dnem je pondělí. Pokud žák nebude v pondělí testování přítomen, bude muset být testován antigenním testem po příchodu.

POZOR -  je nutné dodržet opatření, že v testovací den ( pondělí ) nebudou testovaní žáci zhruba od 7:25 nic jíst a ani pít. Testování začne okolo 8:00 a trvá opravdu krátce. Vše o testování najdete na hlavní stránce webu.

Do školy žáci vstupují průběžně jak přijdou ( nikde se neshromažďují ) a odeberou se do své třídy. Naše třída již jde do své kmenové třídy, tzn. do 6A v přízemí. Škola bude otevřena od 7:30.

Vzhledem k opatřením v jídelně, má každá třída stanoven rozvrh příchodů na oběd.

6.A bude na obědy přicházet takto:

PO - 13:30

Út - 12:45

St - 13:30

Čt - 13:15

Pá - 13:15

S pozdravem

Vladislav Jůza

 


Zde je rozvrh hodin platný od 10.5 do 14.5 2021 

 

 

 


ROTAČNÍ VÝUKA - INFO OD 3. 5. 

Dobrý den
už v pondělí se opět potkáme ve škole a začne nám rotační výuka (týden distančně, týden prezenčně). Pro prezenční výuku je upraven rozvrh, který přikládám.

Sraz - každý den před školou u vchodu do hlavní budovy ( jak je pumpa ) v 7:55 (vyzvedne vás pedagog, nemísit se s ostatními dětmi)

Odchod na oběd - každý den ve 12:20

Vzhledem k okolnostem bude tento týden naše třída v učebně 8B ve druhém patře.

Na shledanou

Vladislav Jůza

 


 VOLBA DRUHÉHO CIZÍHO JAZYKA

Vážení rodiče,

přes komens na Bakalářích jsem Vám poslal přihlášku pro vaše dítě, týkající se výběru druhého cizího jazyka, jehož výuka začne v 7. ročníku. Vyplněnou přihlášku mi prosím pošlete zpět do 7. 5. 2021.

Děkuji za spolupráci

Vladislav Jůza

 

 


 

Zdravím,

třídnická hodina pro měsíc duben proběhne v úterý 27. 4. druhou vyučovací hodinu a je vyznačena v kalendáři MS Teams. Dále se matematika ve středu 28.4. přesouvá ze čtvrté hodiny na druhou. Jiné změny v rozvrhu by nastat neměly.

S pozdravem

V.Jůza


Třídní schůzky

Vážení rodiče, 

V pondělí dne 12. 4. 2021 od 17 hodin proběhnou plánované třídní schůzky. Budou realizovány online přes MS Teams. Do schůzek se přihlásíte přes účet žáka. 
S pozdravem
Vladislav Jůza​

 


 Níže uvedený rozvrh platí nadále od 6.4.

 


 

Zde je rozvrh platný na týden od 22.3 do 26.3. V úterý bude informatiku vyučovat paní učitelka Daňhelková. Ještě připomínám, že 30. 3. ( další úterý ) bude třídnická hodina - již je zadaná v Teamsech


ROZVRH PRO ONLINE VÝUKU OD 15. 3.

Zde je rozvrh platný na týden od 15.3 do 19.3

Jediná změna - paní učitelka Kochánková přesunula pro svoji skupinu výuku Aj z úterý na pátek.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROZVRH PRO ONLINE VÝUKU OD 8. 3.

Dobrý den,

v následujících týdnech bude dál probíhat distanční výuka. Přikládám rozvrh. Upozorňuji na změnu u GV - budete ji mít online sudé týdny (hlídejte kalendář v MS Teams). Informatika bude také sudé týdny, takže po prázdninách hned začínáme.

 


Virtuální exkurze v jaderné elektrárně Dukovany

V pondělí 15.2. proběhne virtuální prohlídka jaderné elektrárny Dukovany. Přihlášení klasicky přes Teams. Účast povinná.


Změna - Anglický jazyk

V prvním únorovém týdnu bude mít Aj paní učitelky Kochánkové změněný rozvrh. Vše je zaznamenáno na Teams.


Třídnická hodina

Ve čtvrtek 28.1. proběhne třídnická hodina od 8:00


 

NABÍDKA DOUČOVÁNÍ

Vážení rodiče, 

níže naleznete odkaz na portál zajišťující doučování žákům v předmětu, který si zvolíte (1., 2. stupeň). Služba je online a bezplatná. Prosím využijte ji, pokud má Vaše dítě jakékoli problémy se vzděláváním.  Škála nabízeného doučování je pestrá. Přístup by měl být individuální. 

Odkaz: https://mitkamjit.cz/KAZ


 

Třídní schůzky

Vážení rodiče, 

dne 18. 1. 2021 od 17 hodin proběhnou plánované třídní schůzky. Budou realizovány online přes MS Teams. Do schůzek se přihlásíte přes účet žáka. Od 18:30 pak máte možnost sejít se s vedením školy. 
S pozdravem
Vladislav Jůza​

 


 

ANGLIČTINA  - Paní učitelka Kochánková
 V úterý 11. a ve středu 12.1. bude žákům zadána samostatná práce z Aj - skupina paní učitelky Kochánkové. Online výuka bude probíhat 15.1. - naleznete v Teams. 


SBĚR PAPÍRU

ve dnech 12. a 13. 1. můžete k budově školy donést starý papír do sběru. 14. 1. ráno bude papír odvezen.


PČ -milé žákyně, do nového roku vám všem přeji hodně zdraví a úspěchů. Doufejme, že druhé pololetí bude našim společným hodinám přát a brzy se ve škole znovu setkáme :-).

Abych mohla uzavřít klasifikaci pro první pololetí, budu potřebovat, abyste ani doma nezahálely a splnily následující zadání:

Připravte, prosím, jednoduchý pokrm pro své rodiče, sourozence, kamarády,... Napište recept, podle kterého jste pokrm připravovaly. Váš výtvor vyfotografujte a nejpozději do pátku 15. ledna 2021 jej zašlete společně s receptem na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Do e-mailu uveďte, prosím, celé jméno a třídu. Vaše výtvory oznámkuji a známky zapíšu do bakalářů. Tento úkol je pro vás všechny povinný.

Ivana Pilsová


Vítám Vás v novém roce. Jak víte, budeme se opět učit distančně.  Připomínám, že se pohybujeme v online prostředí a je nutné si hlídat své přihlašovací údaje. Nikde je nezveřejňujte! Přeji Vám hodně úspěchů.

Vladislav Jůza


Zde je online rozvrh třídy 6.A platný od 4 .1.2021 

 

 


21. 12. a 22. 12. Na základě rozhodnutí MŠMT ČR jsou tyto dny stanoveny jako volné dny (výuka není zajištěna prezenční a ani distanční formou), školní stravování není žákům v uvedené dny poskytováno. Následují vánoční prázdniny. Předpokládaný nástup do školy je 4. 1. 2021. V případě změn Vás budu informovat zde.

Přeji Vám krásné Vánoce a mnoho štěstí a zdraví v novém roce 2021.

Vladislav Jůza


Online rozvrh 6A ve dnech 14. - 18.12


Dne 9.12.2020 proběhne dobrovolné doučování zeměpisu - práce s atlasem, souřadnice atp. s paní učitelkou Vávrovou. V 7.10 si děti vyzvedne u vchodu . Prosí o dochvilnost, začíná přesně. Atlas s sebou.


 

V týdnu od 7.12.2020 do 11.12.2020 je pro 6. třídy prezenční výuka. Zde je rozvrh pro 6A.

Pokud žáci chodí na oběd, mají jej automaticky přihlášený, tzn. pokud chcete, aby vaše dítě některý den nešlo na oběd, je nutno jej odhlásit u vedoucí školní jídelny.

 

 


V týdnu od 30.11.2020 do 4.12.2020 je pro 6. třídy online výuka. Zde je rozvrh pro 6A.

Anglický jazyk (Korenčiaková) Dobrý večer. Zítra 20.11. nebude online hodina angličtiny. Děkuji, Korenčiaková

 

V pondělí 23. 11. se koná třídnická hodina od 10:00.

 

Vážení rodiče

V pondělí 9.11. 2020 od 17:00 se budou konat třídní schůzky. Vzhledem k situaci budou realizovány online prostřednictvím MS Teams. Na schůzku se dostanete přes profil vašich dětí.

 

Zde je online rozvrh třídy 6A platný od 2.11.2020

Žáci budou seznámeni s pravidly práce v MS Teams v pondělí 2.11. třetí vyučovací hodinu ( viz rozvrh - informatika ) - jedná se o jednorázovou hodinu, lektoruje pan ředitel.

Vážení rodiče,

pokud máte problémy s nalezením či odesláním úkolů v MS Teams, využijte nabídky na krátké proškolení, které se koná dne 4. 11. od 17:30. Na toto školení se dostanete v MS Teams přes profil vašeho dítěte.

 

 

Odchod na oběd 6A v 11:05

Z důvodu konání voleb dne 2. 10. 2020 (pátek) končí výuka  v 11:40 hod.

 

POVINNÁ ČETBA - ČJ

Dobrý den, 

sdílím prezentaci, ve které najdete, jak postupovat při zápisu do čtenářského deníku. S povinnou četbou jsme se seznámili během první hodiny literatury a stejné informace, jako jsou v prezentaci, máte mít zapsané i ve svém sešitě.

Prezentace → https://1url.cz/VzBRY

Pěkný zbytek dne přeje 

M. Havlová

 

Třídní schůzky

Třídní schůzky se uskuteční v pondělí 21.9.2020. Vzhledem k situaci budou rozděleny na dvě části. Pro rodiče dívek jsou od 17:00, pro rodiče chlapců od 17:30. Roušky s sebou.

 

Vážení rodiče

Pokud by vaše dítě mělo zájem o bezplatné doučování z matematiky a českého jazyka, je zde možnost. Kurzy vede paní učitelka Lenka Chalupová a informativní schůzka bude ve středu 16.9. ve 14 hodin ve vestibulu u jídelny.

 

Aktualizováno od 1.9.2020 : Ve společných prostorách školy je nošení roušek povinné.

 

Dobrý den

Vítám vás na stránkách naší třídy. Budu zde prezentovat informace, které jsou důležité pro bezproblémový chod vyučování. Jistě se už nemůžete dočkat, až zase budete ve své oblíbené škole.

Věřím, že spolu budeme dobře vycházet

Mgr. Vladislav Jůza

Tak co nás čeká?

Nový školní rok zahájíme v úterý 1. září v naší nové třídě, kterou ale nejprve musíte najít.

Nalézá se v přízemí budovy školy ( té starší - historické ). Podle plánku to jistě nebude problém.

 

1.9. - úterý  - zahájení školního roku (1 vyučovací hodina)  - kdo bude chtít na oběd ( je krupicová kaše ), nahlásí mi to během této hodiny

2.9. - středa a 3.9. - čtvrtek -  třídnické hodiny (5 vyučovacích hodin)

4.9. - pátek - vyučování dle rozvrhu - ten se žáci dozví během třídnických hodin

Další týden

7. a 8. září - adaptační dny ( info dole )

První třídní schůzka  se bude konat 21. 9. od 17:30 ve třídě 6.A. - viz plánek

 

 

ADAPTAČNÍ DNY ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Informace pro rodiče

Co je cílem adaptačních dnů a proč se ho účastnit?

Adaptační dny slouží k seznámení žáků, kteří nově utváří úplně novou třídu. Vzhledem k tomu, že se adaptačních dnů účastní i třídní učitel, proběhne seznámení i mezi ním a třídou. Pro budoucí fungování je to neocenitelná zkušenost, která může pomoci při nastavování pravidel třídy a při další práci se třídou, nejen v třídnických hodinách.

Program koresponduje se Školním vzdělávacím programem školy a s Preventivním programem školy.

Vzhledem k současné situaci se neuskuteční již tradiční výjezd, ale dětem zprostředkujeme zážitkové adaptační dny přímo v Praze.

Aby měl program smysl, je potřeba, aby se ho zúčastnily všechny děti.  

Místo konání:  Horní Počernice - Praha

Termín konání: 6.A – 7. + 8. září 2020

Organizátoři: Mgr. Hedvika Zmeková

                        Mgr. Jakub Hromas

Čas konání: 1. den 8:00 – 15:00 ( sraz na školním hřišti) – oběd a pití s sebou

  1. den 8:00 – 13:30 ( sraz na školním hřišti, společný odchod na oběd)

Organizátoři: Mgr. Hedvika Zmeková

                        Mgr. Jakub Hromas

                        Mgr. Michaela Havlová 6.B

                        Mgr. Vladislav Jůza 6.A

Obědy na 1. den (6. A 7. září, 6. B 10. září) budou hromadně odhlášeny.

S sebou: dobrá obuv na celý den venku, sportovní oblečení (i do nepříznivého počasí),

                baťůžek, pití a svačina (na odpoledne i dopoledne), šátek (na zavázání očí), něco na

                psaní, podložku na psaní 

V případě špatného počasí budou aktivity probíhat ve vnitřních prostorách.