dne 6.11.2017 v 17.30 hodin se konají třídní schůzky. Vzhledem ke kázeňským problémům ve třídě, je účast všech rodičů nutná. Pokud se někdo z rodičů nemůže zúčastnit, kontaktujte mne a domluvíme na náhradním termínu k osobní schůzce. Děkuji.

Dále si vás dovoluji informovat, že pro rodiče žáků s podpůrnými opatřeními budu k dispozici ve sborovně na 1. stupni od 16.30 do 17.00 hodin.

Pro rodiče žáků, kteří půjdou k přijímacímu řízení, se koná informativní schůzka od 18.30 hodin ve školní jídelně.

Šilerová

Dne 31.10. a dne 9.11. má naše třída naplánované divadlo. Prosím o zaplacení 2x50,-Kč na vstupné. Děkuji. Šilerová

jenom upozorňuji, že ve čtvrtek 26.10. a v pátek 27.10. jsou podzimní prázdniny.

Dále upozorňuji, že se ve škole vyskytly vši. Prosím o kontrolu vašich dětí, aby nedošlo k rozšíření. Děkuji.

Šilerová

Učivo probrané v týdnu 9.10. až 13.10.:

V angličtině jsme probrali 3. lekci. (Štrynclová)

Učivo probrané v týdnu 2.10. až 6.10.:

V angličtině jsme dokončili 2. lekci. Ze 3. lekce jsme probrali sloveso "chtít" (vazba want to plus sloveso - uč. str. 11). Za DÚ jsou slovíčka z uč. str. 11. (Štrynclová)

dnes byly dětem rozdány lístky, kterými zjišťujeme předběžný zájem o školu v přírodě. Prosím, aby vyplněné lístky děti odevzdaly do pátku 6.10.2017. Děkuji.

Šilerová

Učivo probrané v týdnu 25.9. až 27.9.:

V angličtině jsme procvičovali časové údaje. V uč. udělána str. 8 celá. Dále jsme opakovali časování sloves v přítomném čase s důrazem na 3. os. j. č. DÚ Prac. seš. 7/4.

Učivo probrané v týdnu 18.9. až 22.9.:

V angličtině jsme v úterý 19. 9. psali menší test na téma "Školní předměty".

Žáci dále napsali krátký popis oblíbeného učitele, který nebyl známkován. Začali jsme 2. lekci, probrali jsme časové údaje. V Uč. uděláno 8/1, v PS 7/3.

Info:

V pátek 22.9. proběhne ve škole Srdíčkový den. Jedná se o charitativní prodej drobností. Pokud budou mít vaše děti zájem, mohou si zakoupit drobné předměty.

Příští týden v pátek 29.9. je ve škole ředitelské volno.

děti byly informováni o zaplacení pracovních sešitů pro 5. ročník. Těm, co již zaplatili, děkuji, ti kteří nezaplatili, prosím, o zaplacení do konce týdne. Děkuji.

Čj                     75,-Kč

M1                    67,-Kč

M2                    67,-Kč

Př                     49,-Kč

Vl-1.díl              49,-Kč

Vl-2.díl              49,-Kč

Start with click   129,-Kč

celkem              485,-Kč

Učivo:

V angličtině jsme probrali v Uč. celou stranu 6 a na str. 7 cvič. 5, v PS celou stranu 6 a na str. 7/3. V úterý 19.9. budeme psát test na 1. lekci - téma školní předměty a školní rozvrh.