Dokumenty ke stažení:

Download this file (IV. A rozvrh-1.jpg)Rozvrh IV.A[ ]113 kB
Download this file (Uvolnění 1 den.pdf)Uvolnění 1 den[ ]17 kB
Download this file (uvolnění 2-3 dny.pdf)Uvolnění 2-3 dny[ ]22 kB
Download this file (Žádost o uvolnění 3 a více dní.pdf)Uvolnění na 3 a více dní[ ]100 kB

VÁŽENÍ RODIČE A MILÉ DĚTI,

VÍTÁM VÁS NA STRÁNKÁCH  TŘÍDY V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE A TĚŠÍM SE NA VÁS A NA  SPOLUPRÁCI.

Co jsme dělali v druhém školním týdnu?

Druhý školní týden byl ve znamení opakování učiva 3. třídy.

V Českém jazyce jsme začali opakovat vyjmenovaná slova po B, L a M, zopakovali jsme si, kdy píšeme ú a ů. V hodinách literatury jsme si povídali o tom, jak vznikají pohádky, co by měla každá správná pohádka obsahovat a nakonec jsme si četli ukázky pohádek českých, arabských či afrických.

Hodiny matematiky probíhaly v podobném duchu, jako hodiny Čj. Opakovali jsme látku 3. třídy. Zjišťovali jsme, zda se nám z hlav vykouřila malá násobilka, sčítání a odčítání do 1000. V geometrii jsme opakovali rýsování úseček a přímek.

V hodinách přírodovědy jsme si povídali o dělení přírody a o podmínkách života na zemi.

Školní rok 2017/18 – 4.ročník

Jak bude vypadat první školní týden?

Nástup do školy je 4.9. a děti stráví ve škole 1. vyučovací hodinu (tedy od 8:00 - 8:45). Nemusíte mít obavu, že by děti v pondělí nevěděly, do jaké třídy mají jít. Ráno v 7:40 budu stát ve vestibulu staré budovy a děti navigovat.

Od 5.9. do 8.9. mají děti už 4. vyučovací hodiny.

DŮLEŽITÁ INFORMACE

11.9. 2017 SE KONAJÍ PRO RODIČE 4.A. TŘÍDNÍ SCHŮZKY OD 17:30, JAKO SEZNÁMÍ S NOVÝM TŘÍDNÍM UČITELEM. RÁD BYCH VÁS POPROSIL O CO NEJVĚTŠÍ ÚČAST.