Seznam zaměstnanců školy – kontakty, třídní učitelé

Kontakty:

Tel.: 281 921 127 - ústředna, 739 301 527 (vedení školy)

Tel.: 281 921 148 (vedení školy – ekonomický zástupce, pronájmy)

Fax: 281 921 148

Tel. sborovna I.stupeň:              724 000 968

Tel.sborovna II.stupeň:             724 000 969

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Email do sboroven: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ID: hc6jttv                                                                    Web: www.zschvaly.cz

Ředitel školy:         PhDr., Mgr., Bc. Martin Březina (činnost školy, sdělení za školu)

Ekonomický zástupce ředitele:   Ing. Dita Kolářová (rozpočet, ekonomika provozu, pronájmy prostor)

Pedagogický zástupce ředitele:  Mgr. Jindra Vaňková

Vedoucí školní jídelny: Jaroslava Hajná

Vedoucí školní družiny: Emília Krajňáková

Hospodářka školy: Veronika Pinkasová

Výchovný poradce:      Mgr. Jindra Vaňková

Kariérní poradce:         Mgr. Jindra Vaňková

Metodik prevence:       Mgr. Hedvika Zmeková

Koordinátor ŠVP:         Ing., Bc. Lucie Poláková

Koordinátor EVVO:       Mgr. Petra Vávrová

Velitel požární hlídky:  Mgr. Vladislav Jůza

Zdravotník:                  Mgr. Pavel Procházka, Jaroslava Hajná

Údržba počítačové sítě, správa PC vybavení: Mgr. Vladislav Jůza

Koordinátor mimoškolní činnosti: PaedDr. Václav Skočdopole

Třídní učitelé:

1.A    Bc. Lucie Svozilová                                                Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

1.B    Mgr. Eliška Zdražilová                                    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2.A    Mgr. Věra Forkertová                                     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2.B    Mgr. Zdena Radvanová                                  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

3.A    Mgr. Alena Adamcová                                    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

3.B    Mgr. Iva Frauenterková                                    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

4.A   Bc. Iris Dvořáková                                                                Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

4.B   Bc. Yvona Cintlová                                                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

5.A   Mgr. Lenka Bednářová                                           Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

5.B   Mgr. Jakub Hromas                                                Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

6.A   Mgr. Hedvika Zmeková                                          Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

6.B   Ing. Eva Zavaďáková                                                     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

7.A   Mgr. Vladislav Jůza                                                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

7.B   Mgr. Barbora Vodičková                                               Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

8.A   Ing. Bc. Lucie Poláková                                             Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

8.B   Mgr. Petra Vávrová                                                       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

9.A   Mgr. Petra Slaninová                                              Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

9.B   Mgr. Martina Lechová                                            Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Netřídní učitelé:

Mgr. Pavel Procházka                                                               Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Eva Březinová                                                                   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PaedDr. Václav Skočdopole                                       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                          

Petra Pauchová                                                                Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Dana Babická                                                               Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Hana Soukupová                                                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Věra Daňhelková                                                     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Zdeňka Hamtilová                                                  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Vychovatelky školní družiny:

Emília Krajňáková                                                           Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hana Dědourková                                                     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Simona Had Povolná                                                    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jitka Novotná                                                                   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Natalia Tarasenko

 

 

Vychovatelé školního klubu:

 Renáta Hromasová                                                   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Mgr. Jakub Hromas                                                    

 

Asistenti pedagoga:

Renáta Hromasová (7.B)

Veronika Tománková (6.B)

Jana Strejčková (3.B)

Jitka Novotná (3.A)

 

 

 

Školní jídelna:

Jaroslava Hajná                                                                     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Monika Kroczková

Blanka Bažuková

Petra Horáková

Ludmila Klaiznerová

Jana Frischová

Hana Křížová

 

Vrátná:

Hana Svobodová

 

Školník:

Miloslav Nimrichter

 

Úklid budov:

Dana Moudrá

Jana Chrtová

Miloslav Nimrichter

Helena Pluhařová

Hana Rukavičková

Hana Svobodová

Jana Strejčková

Blanka Bažuková

 

Údržba tělocvičny:

Miloslav Nimrichter

 

Topič:

Miroslav Nevím

 

Údržba dopravního hřiště a prostor před budovou:

Hana Svobodová

 

Údržba sportovního hřiště:

Mgr. Pavel Procházka

 

 

Školská rada:

Ing. Pavlína Šafářová

Mgr. Jindra Vaňková

Mgr. Eliška Zdražilová

Jaroslav Kočí

Ing. Petr Herian

Mgr. Karolína Klímová