Naše škola má sepsaný Preventivní program školy, který je pravidelně vyhodnocován a upravován. K nahlédnutí je v ředitelně školy nebo u školních metodiků prevence . Preventivní program školy koresponduje se Školním vzdělávacím programem. Ve školním roce 2019/2020 nám od 4. do 9. třídy zajišťuje všeobecnou prevenci Křesťanská pedagogicko - psychologická poradna z Karlína, se kterou máme již mnohaleté dobré zkušenosti. Čtyřhodinové bloky probíhají v každé třídě 2x za školní rok a jsou přizpůsobovány potřebám třídy. 

školní metodik prevence pro 1. stupeň - Mgr. Jakub Hromas  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

školní metodik prevence pro 2. stupeň - Mgr. Hedvika Zmeková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

   Naše škola je zaregistrována  v systému Nenech to být. Ten je přístupný zdarma všem - dětem i rodičům. Seznamte se s ním! Má-li Vaše dítě problém, že mu ve škole někdo ubližuje a nechce oslovit přímo někoho ze školy. Nevíte, co mu poradit? Pak je tento odkaz určen právě Vám.

www.nntb.cz/s/istdx

Bojíte-li se, zda se Vaše dítě bude bezpečně pohybovat na internetu - nejste si jisti, jak je poučit? Doporučuji tento ROZCESTNÍK:

https://www.nukib.cz/cs/vzdelavani/galerie-vzdelavacich-materialu/ 

  Od ledna 2020 proběhnou ve třídách preventivní programy zaměřené na bezpečný pohyb dětí na internetu - hrazeno z grantu https://www.o2chytraskola.cz/
Realizovat bude www.e-bezpeci.cz

Kurz pro děti DIGISTOPA https://www.o2chytraskola.cz/novinka/65/znate-on-line-kurz-digistopa

Seriál, který zrovna běží - co se může stát, když děti žijí převážně na sociálních sítích...  https://www.martyisdead