Přehled pravidelné zájmové činnosti ZŠ – školní rok 2017-2018

 

Pondělí:                 v čase                  doporučený věk                         lektor                  max. počet členů       

Klubík                    13.00-15.00                9-12                                    J. Hromas                           20

Stolní tenis             15.00-16.00                7-11                                    T.Voráčková                      10

Sebeobrana Aikido15.15-16.45                 8+                                       J. Skočdopole                    12

Badminton              16.45-17.30                8-12                                    T. Voráčková                     12

Klavír                      dle dohody                 6+                                       P.Aslanovová         ind.vyuka

 

Úterý:                                                                                                                                                 Klubík                    13.00-15.00                9-12                                    J. Hromas                             20

Angličtina              13.00-14.00                6-10                                    I.Černíková             zač.       12

Tanec                     14.00-15.00                 6-10                                   K. Laluhová                         10                                              

Keramika I            13.30-15.00                  6+                                      E.Krajňáková                         8

Keramika II           15.00-16.30                  6 +                                     H.Dědourková                       8

Sportovní hry        15.30-16.30                 10+                                      J. Hromas                            10

Klavír                     dle dohody                  6+                                       P. Aslanovová         ind. vyuka                           

 

 

Středa:

Klubík                    13.00-15.00                9-12                                    J. Hromas                            20

Angličtina              13.00-14.00                6-10                                    I.Černíková             pok.      12

Doveda                   14.00-15.00                6-11                                    S. Povolná                           10

Šachy                      14.00-15.00                7+                                       V. Skočdopole        zač.        8

Florbal                    15.30-16.30                7-12                                    V.Skočdopole                      18

Larp +šerm             17.30-19.00                10+                                      P. Tůma                              12                                    

 

Čtvrtek:

Klubík                  13.00-15.00                9-12                                      J. Hromas                             20

Flétna I                 12-15-13.15                  6+                                       J. Bošková                             3

Flétna II               13.15-14.15                  6+                                        J. Bošková                             3

Výtvarník            15.30-17.00                  6-11                                     E. Krajňáková                      12

Florbal                 15.30-16.30                  12+                                      I. Dvořáková           pok.      18

Šachy                   15.30-16.30                  10+                                      V. Skočdopole        pok.        8

Věda hrou            15.30-17.00                  10+                                       J. Skočdopole                       8

 

Pátek:

Klubík                    13.00-15.00                9-12                                    J. Hromas                              20

Deskové hry           14.00-15.00                6-10                                    V. Gíbalová                             6                        

.

Zájmová činnost je organizována ve spolupráci s DDM hl. m. Prahy

Termín zahájení 18. 9. 2017, dále v závislosti na organizaci školního roku s ukončením k 15. 6. 2018.

Cena kursovného u skupin je dle počtu hodin, prostorové a materiálové náročnosti, od 1200,-Kč do 1600,-Kč na školní rok s možností upravené platby za pololetí. Klubík cca 2800,-Kč. Cena individuální výuky je stanovena odlišně dle jiných parametrů. Konkrétní informace k výši účastnického poplatku a jeho provedení obdrží zájemci na základě závazné přihlášky, které  lze získat u vedoucích zájmových kroužků, třídních učitelů nebo ve vrátnici školy a také na webových stránkách Základní školy a Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy. Přihlašování je možné pouze do naplnění max. kapacity a pořadatelé si vyhrazují právo v případě malého počtu zájemců kroužek neotevřít.

Zodpovědná a kontaktní osoba PaedDr. Václav Skočdopole