Léto v plném proudu

Co víc dodat :)...

Párty v Klubu?

Školní rok se pomalu blíží ke svému konci, venku začínají zpívat ptáčci a i děti z Klubu a Klubíku se chtějí bavit. V pátek, 21.4.2017 si v odpoledních hodinách domluvily, že chtějí zpívat, tančit a dát si něco dobrého :). Jak se dětem párty povedla si můžete prohlédnout na fotografiích níže :).

CHCEŠ NA VÁNOCE DÁT NĚKOMU SKUTEČNÝ DÁREK?

Žáci školního Klubu s paní vychovatelkou Hromasovou přišli s nápadem, na Vánoce pomoci lidem v nouzi. Rozhodli se zapojit do akce ČLOVĚKA V TÍSNI a darovat třeba kozu, kuřata lidem například do Afriky.

Zajímá Vás, jak celá akce bude probíhat? Paní vychovatelka Hromasová vybere třeba 10,- Kč od dětí, které se do projektu zapojit chtějí. Za vybranou částku nakoupí na stránkách ČLOVĚKA V TÍSNI například kozu. Vybraný dárek bude posléze ČLOVĚK V TÍSNI poslán do Afriky.  My pak dostaneme certifikát o darování.

Chceš se zapojit i ty? Stačí přispět třeba jen 10,-Kč paní vychovatelce Hromasové. Pojďme společně darovat na Vánoce skutečný dárek.

Halloween

Dnes nám do školy a Klubu, dorazil zástup příšerek. Některé byly velké, jiné malé, ale zábavu si užili všichni :).

Všude samé barvy

Poslední týden byl ve znamení vedra. I přes vysoké teploty se ale dětem chtělo nejen sportovat :). Jeden den jsme si ve znamení Harley Quinn, barvili vlasy převážně modrou a červenou barvou. Rodiče mohou být v klidu, barvy byly křídové ;). Další den jsme získali od jedné velmi hodné maminky 3 melouny. Melounové hody se dětem velmi líbily :). Bohužel meloun byl pryč tak rychle, že jsme děti nestihli vyfotit ;).

Vítejte v novém školní roce :)

Dva měsíce utekly jako voda a už je tu zase školní rok. Kapacita Klubu se pomalu ale jistě plní.

V minulém týdnu jsme byli každý den venku. Není se čemu divit, vzhledem k venkovním teplotám. V pátek probíhaly závody ve skoku do písku. Ve čtvrtek jsme měli několik fotících chvilek, takže se můžete těšit na fotky ;).