Vážení rodiče, s radostí Vám sděluji, že přípravná třída byla od září 2017 schválena, tudíž můžeme uspokojit Váš zájem o umístění dětí do přípravné třídy. Naše přípravná třída je nejen schválena, ale již máme zpracovanou koncepci tak, aby pro žáky byla přínosem. Vedle prvků hry je podstatným prvkem i rozvoj osobnosti každého dítěte, cílená příprava na režim školy a těsná spolupráce s prvními třídami, kdy některé aktivity budou společné jak našim dětem v přípravce, tak žákům našeho prvního ročníku. Přípravnou třídu povede zkušená paní učitelka.

Zbývá ještě několik volných míst do naplnění plánované kapacity, tak pokud máte zájem, neváhejte své dítě přihlásit. Přípravná třída je zdarma, zpoplatněna je pouze účast ve školní družině, tak je vždy žák za úplatu.

Podrobnosti k přípravné třídě naleznete v samostatném článku na webu školy.

Pokud máte případný dotaz, volete či napište na email ( 739 301 527, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Martin Březina