sděluji Vám, že rozhodnutí o udělení odkladů jsou již vypracovaná a jsou k vyzvednutí v ředitelně školy. Je nutné toto rozhodnutí doručit do MŠ.

Pokud v rámci správního řízení o udělení odkladu nebyly dodány veškeré zákonem stanovené přílohy, je správní řízení přerušeno do doby, než budou potřebné dokumenty dodány. O přerušení správního řízení budete informováni písemnou formou.

Pokud někdo z přijatých žáků potřebuje rozhodnutí o přijetí k plnění povinné školní docházky v písemné podobě, prosíme o informaci, abychom Vám toto rozhodnutí mohli připravit.

Současně upozorňuji, že pokud byl vašemu dítěti udělen odklad, je zde povinnost předškolního vzdělávání, tedy docházky do MŠ případně do přípravné třídy.

Děkujeme za spolupráci.

Martin Březina