Posílení pedagogického týmu, pomoc žákům, jejich rodičům i pedagogům

Vážení rodiče, s radostí sděluji, že náš tým je kompletní a můžete se dle potřeby obracet na skutečně fundované pracovníky, kteří budou pomáhat Vašim dětem - našim žákům, Vám rodičům i pedagogům. Veškeré služby jsou bezplatné, hrazené školou z prostředků MŠMT a EU. Budeme rádi, když nabídky využijete.

Na koho se můžete obracet:

• Barbora Vinšová – školní asistent, 723 864 335

Jak se můžete obrátit? Ideálně emailem, případně telefonicky. Na koho se obrátit?

Orientačně můžete využít tuto tabulku, avšak můžete na kteréhokoliv pracovníka, většinou se vše řeší v týmu, aby byla zaručena propojenost činností. Nemusíte se obávat, že by něco bylo řešeno veřejně či cokoliv bylo komukoliv dalšímu sdělováno – všichni jsou ze zákona vázáni mlčenlivostí.

ředitel

žáka

Nekomunikace se školou

Způsob vedení výuky